| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Hexagon socket head cap Screw M6 x 60 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC003861 |
| Pinnatöötlus | Tsingitud/elektrolüüsil tsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 8711426693739 |
| Pakkimistase 2 | 8711426693739 |
| Värvus | Tsink |
| Pea kuju | Muul viisil |
| Kruvisüsteem | Sisemine kuuskant |
| RAL-number | 7035 |
| Keerme pikkus | 60 mm |
| Pea läbimõõt | 10.5 mm |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Meeterkeere (M..) | 6 |
| Keermesamm | 1 mm |
| Keerme mõõt tollides | #6 |
| Koos mutriga | No |
| Koos seibiga | Yes |
| Äärikuga | No |
| Iselukustuv | No |
| Täiskeere | Yes |
| Keeret tolli kohta | 3 |
| Length to bottom side head | 60 mm |
| Countersunk head | No |
| Dimension square neck bolt | 0 mm |
| Vasakkeere | No |
| Pea kõrgus | 5 mm |
| Võtme laius | 6 mm |