| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HEXAGON KEY SW13 FOR ELLK 92 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 25 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217425585 |
| Värvus | Kroom |
| Läbimõõt | 20 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |