| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HELIOS T8 1200MM DIMMABLE 840 360° SATIN |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 26 mm |
| Valgusefektiivsus | 0 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 1200 mm |
| Klaasi kate | Muul viisil |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Valgusvoog | 3600 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 5410288860121 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 0 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 3600 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 1 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0 |