| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | heavy duty PowerLogic PFC Capacitor, 7.5/9 kvar - 480 V - 50/60Hz |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001516 |
| Laius | 0 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Sügavus | 0 mm |
| Mahtuvus | 34.5 µF |
| Läbimõõt | 63 mm |
| Pikkus | 245 mm |
| Pistikkontaktidega | No |
| Nimipinge | 480 V |
| Võimsus (maht) 2 | 0 µF |
| Pakkimistase 1 | 3606485253787 |
| Pakkimistase 2 | 3606485253787, 3606485253784 |
| Pakkimistase 3 | 3606485253784 |