| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Heating cable mat ThinMat160, 480 W, 3 m� |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC000405 |
| Laius | 480 mm |
| Võimsus | 160 W/m² |
| Paksus | 4 mm |
| Isekleepuv | Yes |
| Pind | 3 m² |
| Koos tugimatiga | Yes |
| Külmade juhtide arv | 1 |
| Külmade juhtide pikkus | 400 mm |
| Ühendatud koormus | 480 W |
| Pakkimistase 1 | 6418677635472, 6418677635472 |
| Pakkimistase 2 | 6418677635472 |