| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Heating actuator 6-gang 2336REGHZRHE |
| Bränd | Jung |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001586 |
| Paigaldusviis | DRA (DIN liistule) |
| Väljundite arv | 6 |
| Suurim väljundvool | 0 A |
| Siinisüsteem KNX | Yes |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | No |
| Parandusmuutuja consistent | Yes |
| Lülituse korrektsioon Correcting variable switching | Yes |
| Kaitseklapifunktsioon Valve protection function | Yes |
| Käsitsi aktiveerimine | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4011377158276 |
| Suurim lülitusvool (aktiivkoormus) | 0 A |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Siiniühendusega | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Siinisüsteem LON | No |
| Lülituspinge | 24-230 V |
| Siinisüsteem KNX radio | No |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | No |
| Eemaldatav siini moodul | No |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |