| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ACC818236 FAN HEATER HVI 030 230VAC, 500W CLIP FIX |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8516 2950 00 |
| ETIM | EC000737 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Talitluspinge, AC 50 Hz | 120-250 V |
| Talitluspinge, AC 60 Hz | 120-250 V |
| Talitluspinge, DC | 120-250 V |
| Pakkimistase 1 | 4022903013310 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Pinge liik | AC/DC |
| Ruumi temperatuuriregulaatoriga | Yes |
| Ventilaatoriga | No |
| Tunnusvõimsus | 50 W |