| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Heat sink for G3NA-220/420B SSR Y92B1001B |
| Bränd | Omron |
| Kategooriad |
Relay Accessories
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Pakkimistase 1 | 4536854247149, 4536854247149 |