| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LUMILUX® CHIP control® T5 HE 28W |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Luminofoorlambid T5
G5 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000108 |
| Lambipesa | G5 |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Lambi nimetus | T5 |
| Pakkimistase 1 | 4008321233424 |