| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HD Verbindungssatz PDS 3 Grad |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177709515 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 464 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 90 mm |