| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCTB/6-560-BC |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC011011 |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Inside micrometer | 750 mm |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 70 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 560 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Tiiviku materjal | Plast |
| Aksiaalmudel | Yes |
| Toiteõhu katuseventilaator | No |
| Väljalaske suund | Horisontaalne |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 905 mm |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Katte kujundus | Seenekujuline |
| Pakkimistase 1 | 8413893102737 |