| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCFT/6-400/H-A (230/400V50HZ) VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Equipment Cooling Fans
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Võimsustarve | 0.107 W |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 3068 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 3068.13 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 2382.95 m³/h |
| Rõhk 2 | 0 Pa |
| Rõhk 3 | 25 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Tiiviku läbimõõt | 400 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8413893046147 |