| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCFT/6-400/H- *400V 50* |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Sügavus | 169 mm |
| Toitepinge | 400 V |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 3400 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 2870 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 1800 m³/h |
| Rõhk 2 | 25 Pa |
| Rõhk 3 | 49 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Tiiviku läbimõõt | 400 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893037367 |