| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCFT/4-250/H-B *230/400V50Y60* |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 315 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 162 mm |
| Toitepinge | 400 V |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1215 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1054 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 780 m³/h |
| Rõhk 2 | 22 Pa |
| Rõhk 3 | 44 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Tiiviku läbimõõt | 250 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893091376 |