| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCBT/8-450/H- *230/400V50*EX |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 560 mm |
| Kõrgus | 560 mm |
| Sügavus | 91 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Muul viisil |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Tiiviku läbimõõt | 450 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893186584 |