| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCBT/6-1000/H *400V 50* |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 1250 mm |
| Kõrgus | 1250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Muul viisil |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Termokaitsega | No |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 49200 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 35000 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 24000 m³/h |
| Rõhk 2 | 50 Pa |
| Rõhk 3 | 160 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Õhu suurim temperatuur | 55 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Tiiviku läbimõõt | 1000 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893116505 |