HCBT/4-355/H-A (230/400V50/60HZ) V5 image 1
Wandaxiaalventilatoren, HCBT/4-355/H-A (230/400V50/60HZ) V5
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8413893631886
MPN: 5603643900
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi HCBT/4-355/H-A (230/400V50/60HZ) V5
Bränd S&P
Kategooriad Seadmete jahutusventilaatorid
Päritoluriik* ES
Harmoneeritud süsteemi kood 8414 5925 00
ETIM EC010883
Värvus Muul viisil
Laius 450 mm
Kõrgus 450 mm
Võimsustarve 0.181 W
Kere materjal Töödeldud teras
Talitlus Toide
Toitepinge 400 V
Elektriühendus Klemmid
Kaitseaste (IP) IP65
Termokaitsega Yes
Žalusii Puudub
Õhu vooluhulk laadimata olekus 3525 m³/h
Õhu vooluhulk rõhul 2 3224.7 m³/h
Õhu vooluhulk rõhul 3 2423.94 m³/h
Rõhk 2 25 Pa
Rõhk 3 75 Pa
Sobib elektronjuhtimiseks Yes
Sobib trafoga juhtimiseks Yes
Õhu suurim temperatuur 70 °C