| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCBT/4-250/H- *400V 50Y60* |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 315 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 53 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Muul viisil |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1120 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1050 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 875 m³/h |
| Rõhk 2 | 10 Pa |
| Rõhk 3 | 30 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Tiiviku läbimõõt | 254 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893096364 |