HC-B 16-TMB-100/O1STM40S-EMV - EMC housing image 1
EMC housing
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4017918948160
MPN: 1604489
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi HC-B 16-TMB-100/O1STM40S-EMV - EMC housing
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Ristkülikukujulised konnektorid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC000437
Laius 57 mm
Kõrgus 100 mm
Sügavus 126 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918948160, 4017918948160
Muud tehnilised andmed
UV kindel No
Hingedega kate No
Kere värvus Hall
Lukustusmehhanism Riivkeel
Paigaldustoru sisendite arv 1
Kaabel koos läbiviiguga No
EMC-variant Yes
Kere materjal Alumiinium
Kere pinnakate Pulbervärvitud
Talitlustemperatuur -40-125 °C
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi Muul viisil
Koos distantstükiga No
Tihendusega Yes
Kere liik Muul viisil
Kaitseaste (IP) paigaldatult IP65
Toitekaabli asukoht Külgsuunas
Kinnituste asukoht Puudub
Kaablimuhvi paigaldusviis Meetersüsteemis
Kirjeldus
Sleeve housing B16, Bayonet locking, material: die-cast aluminum, cable outlets: 1, lateral, 1x M40, height: 100 mm, cable gland: none, EMC