HC-B 16-TMB-100/O1STM32G-EEE - Housing image 1
Housing
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4046356592680
MPN: 1460369
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi HC-B 16-TMB-100/O1STM32G-EEE - Housing
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Ristkülikukujulised konnektorid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC000437
Laius 57 mm
Kõrgus 100 mm
Sügavus 126 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4046356592680, 4046356592680
Muud tehnilised andmed
UV kindel No
Hingedega kate No
Kere värvus Muul viisil
Lukustusmehhanism Riivkeel
Paigaldustoru sisendite arv 1
Kaabel koos läbiviiguga No
EMC-variant Yes
Kere materjal Alumiinium
Kere pinnakate Katmata
Talitlustemperatuur -40-125 °C
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi Muul viisil
Koos distantstükiga No
Tihendusega No
Kere liik Muul viisil
Kaitseaste (IP) paigaldatult IP66
Toitekaabli asukoht Muul viisil
Kinnituste asukoht Puudub
Kaablimuhvi paigaldusviis Meetersüsteemis
Kirjeldus
Sleeve housing B16, Bayonet locking, material: Die-cast aluminum, corrosion resistant, cable outlets: 1, straight, 1x M32, height: 100 mm, cable gland: none, Offshore/EMC