| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HBO 103W/2 10X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Laternad meditsiiniliseks kasutamiseks
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300382128 |
| Pakkimistase 2 | 4050300507187 |
| Nimivool | 0 mA |
| Rakendus | Muul viisil |