| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HB FLEX DA P 240W 35 840 WT LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| ETIM | EC001744 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 240 W |
| Valgusti tõhusus | 184 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854538827 |