| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HB DALI V 70W 857 60DEG IP66 LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| ETIM | EC001744 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 5700 K |
| Süsteemi võimsus | 70 W |
| Valgusti tõhusus | 175 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854565861 |