| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Foot Switch Harmony XPE XPEY Plastic Yellow With Cover 1-Step 1NC+1NO IP55 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Lüliti asendite arv | 0 |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | Yes |
| Käsu liik | Sisse või välja |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | No |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 1 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3389110221435 |
| Pakkimistase 2 | 3389110221433 |
| Pakkimistase 3 | 3389110221435 |
| Värvus | Kollane |
| Laius | 165 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 282 mm |
| Tunnus-talitlusvool Ie, AC-15, 230 V | 3 A |
| Materjal | Plast |
| Kaitsekattega | Yes |
| Blokeeringuga | No |
| Kaitseisolatsiooniga | No |
This footswitch is ideal for bending machines, dosing machines, assembly stations, packaging machines, cutting presses, stamping presses and machine tools (numerical control, lathes, milling machines, grinders, machining centres). It is also ideal for guillotines, cutters, folders, saws, forging machines, rolling machines and cold metal forming machines.