| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Harmony XB6, white cap unmarked for circular non illuminated pushbutton Ø 16 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Juhtnuppude läätsed ja katted
|
| ETIM | EC001072 |
| Läätse värvus | Valge |
| Ehitusviis | Tasapinnaline |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Läätse kuju | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 3389110777284 |
| Pakkimistase 2 | 3389110777281 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 16 mm |
| Sildistatud | No |