| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Illuminated Selector Switch Head Harmony XB5 ZB5 22mm White handle 3-position stay-put |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Switch & Indicator Front Elements
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Ava läbimõõt | 22.5 mm |
| Lüliti asendite arv | 3 |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP66 |
| Juhtelemendi liik | Pöidlakoht |
| Juhtelemendi värvus | Valge |
| Pakkimistase 1 | 3389110137989 |
| Pakkimistase 2 | 3389110137987 |
| Ühilduv valgustusega | Yes |
| Vedrutagastus | No |
| Värvitud äärisõngaga | Must |
| Ava laius | 0 mm |
| Ava kõrgus | 0 mm |
| Esikülje materjal | Plast |
| Esirõngaga | Yes |
| Läätse tüüp | Ümmargune |
| Märgutule otsiku värvus | Muul viisil |
| Lülitusfunktsiooni lukustus | Yes |
| Kaitseaste (NEMA) | 13 |
This white illuminated switch head for integral LED provides an ergonomic interface for controlling your machines. It is supplied with standard handle and can easily be installed on compatible selector switch units. It provides a clear help in setting your machines in various operating modes, even in darker control rooms. It offers a clear visual feedback. It is impact resistant, dust resistant, water resistant and vibration resistant thanks to its IP69K. It makes it ideal for operation in harsh environments.