| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Relay Harmony RSB 1CO 16A 12VDC |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Relee 12V DC
|
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 0 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 0 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| LED näidikuga | No |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3389110254440 |
| Pakkimistase 2 | 3389110254447 |
| Pakkimistase 3 | 3389110254444 |
| Laius | 12.5 mm |
| Kõrgus | 29 mm |
| Sügavus | 19.6 mm |
| Eemaldatavate klambritega | Yes |
| Ajam, polarisatsioon | Polaarsusvaba |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | Yes |
| Komplektne koos pistikupesaga | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 0 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 12 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
This Harmony RSB interfacing plug-in relay has a control coil voltage of 12V DC and has 1 changeover contact single pole double throw with a rating of 16A. It helps to reduce the size of enclosures and increases machine reliability, you can mount nearly everywhere. Plug in type allows easy installation and maintenance. The product is IP40 and has a transparent cover allowing operator to visually inspect the status of contacts. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0