| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HANGING BAIL.SHORT L=218 ST37 VZ VE=1 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 243 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 354 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217405433 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |