| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen studio lamps, single-ended 64674 500 W 240 V |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Lambipesa | GY9.5 |
| Valgusvoog | 13500 lm |
| Kogupikkus | 90 mm |
| Läbimõõt | 18 mm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Lambi võimsus | 500 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321099846 |
| Pakkimistase 2 | 4008321099853 |
| ANSI | FRJ |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Tehnoloogia | Halogeen |
| Külm valgus | No |