| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen reflector lamp MR16 GU5.3 24V 20W 206lm 36° |
| Bränd | PATRON |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid
GU5.3 pirnid GU5.3 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Valgusvoo nurk | 38 ° |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 5941019830415 |
| Pakkimistase 2 | 5941019830439 |
| Pakkimistase 3 | 5941019830415 |