| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp, J-400W 118MM STAR, 400W, 8550lm, 2700K, R7s (8503) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | R7s |
| Valgusvoog | 8550 lm |
| Kogupikkus | 118 mm |
| Läbimõõt | 10 mm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 5905339085030 |
| Energiatõhususklass | C |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 400 kWh |
The designed halogen bulbs are intended for lamps and halopaks with R7s thread. Available power from 80W to 400W. They are meant for horizontal work.