| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HALOGEN LAMP HI-SPOT 50W 230V KFL |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000266 |
| Mudel | Valgusvoog |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoo nurk | 35 ° |
| Kogupikkus | 180 mm |
| Läbimõõt | 124 mm |
| Peegeldi tüüp | Muul viisil |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8435156920230 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Infrapunalamp | No |
| Sisseehitatud trafo | Yes |
| Külm valgus | No |
| Lambi nimetus | Muul viisil |