| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp AR111 75W 12V G53 400lm 40° |
| Bränd | PATRON |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid
G53 pirnid G53 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000258 |
| Lambipesa | G53 |
| Valgusvoo nurk | 40 ° |
| Lambi pinge | 12 V |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 5941019831627 |
| Valgusvoog | 400 |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 75 kWh |
| Lambi nimetus | AR111 |