| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp Osram 64450 S 75W 12V GY6.35 FS1 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | GY6.35 |
| Valgusvoog | 1450 lm |
| Kogupikkus | 44 mm |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Lambi pinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300490151 |