| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp 1500W R7S reinforced 6206501 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | R7s |
| Kogupikkus | 290.7 mm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lambi pinge | 220-250 V |
| Lambi võimsus | 1500 W |
| Pakkimistase 1 | 9003399081118 |