| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen flood light 400W 5m3G1.0VG-St + lamp |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lamp | 12 V halogeenlamp |
| Nimipinge | 220-250 V |
| Süsteemi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 9003399800641 |
| Juhi ristlõige | 1 mm² |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Sobib lambi võimsusele | 400 W |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Ühenduskaabli pikkus | 5 m |
| Lambiga | Yes |
| Valguse värvus | Valge |