| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen BulbG53 AR111 50W 45'' 12V Kanlux |
| Bränd | Kanlux |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| Lambipesa | G53 |
| Lambi pinge | 12 V |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 5905339108579 |