| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Bulb G9 50W 220V Zext |
| Bränd | Zext |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Lambipesa | G9 |
| Lambi pinge | 220 V |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 5903874871095 |