| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp Philips Classic 105W E27 230V T32 CL 1CT/10 |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 105 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900893861 |