| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo R7s 8x64 28V 200W 2Khrs Clear |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeenlambid ilma reflektorita
R7s pirnid R7s Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000259 |
| Lambipesa | R7s |
| Läbimõõt | 8 mm |
| Lambi pinge | 28 V |
| Lambi võimsus | 200 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739033849 |
| Pakkimistase 2 | 8718739033846 |
| Pakkimistase 3 | 8718739033843 |