| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen Lamp PAR38 75W 230–240V E27 Frosted 30° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
E27 pirnid E27 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 136 mm |
| Läbimõõt | 122 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739058743 |
| Pakkimistase 2 | 8718739058747 |
Halogen PAR38 E27 122x136mm 230-240V 75W 2.000 hours Frosted Flood 30°