| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo MR16 GU5.3 50x47.5 24V 20W 2Khrs Clear Cover 12° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid
GU5.3 pirnid GU5.3 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000258 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739032590 |
| Pakkimistase 2 | 8718739032597 |
| Pakkimistase 3 | 8718739032594 |