| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp MR16 GU5.3 50×47mm 12V 50W 2800K 60° clear glass |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid
GU5.3 pirnid GU5.3 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000258 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Lambi pinge | 12 V |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739059474 |
| Pakkimistase 2 | 8718739059471 |
| Pakkimistase 3 | 8718739059478 |
Halogen MR16 GU5.3 50x47mm 12V 50W 2.000 hours Clear Cover Glass Square 60°