| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo MR11 GU4 35x38 24V 20W 2Khrs Clear Cover 30° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid
GU4 pirnid GU4 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Lambipesa | GU4 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739032231 |
| Pakkimistase 2 | 8718739032238 |
| Pakkimistase 3 | 8718739032235 |