| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo MR11 GU10 35x47 220V 20W 2Khrs Clear Cover 30° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
GU10 pirnid GU10 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 30 ° |
| Kogupikkus | 50 mm |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 8718309824082 |
| Pakkimistase 2 | 8718309824086 |