| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo GY6.35 13x50 42V 150W 2Khrs Clear transversal |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeenlambid ilma reflektorita
GY6.35 pirnid GY6.35 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000259 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 932269 |
| Lambipesa | GY6.35 |
| Läbimõõt | 13 mm |
| Lambi pinge | 42 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739033603 |
| Pakkimistase 2 | 8718739033600 |
| Pakkimistase 3 | 8718739033607 |