| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo GU10 ES63 63x62 230V 50W 2Khrs Clear Cover 38° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
GU10 pirnid GU10 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 38 ° |
| Kogupikkus | 62 mm |
| Läbimõõt | 63 mm |
| Lambi kuju | PAR-peegeldi |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739058729 |
| Pakkimistase 2 | 8718739058726 |
| Pakkimistase 3 | 8718739058723 |