| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halo GU10 ES111x70 240V 75W 4000K 2Khrs Clear 24° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
GU10 pirnid GU10 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | GU10 |
| Valgusvoo nurk | 24 ° |
| Kogupikkus | 70 mm |
| Läbimõõt | 111 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 3500 K |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 8718309825447 |
| Pakkimistase 2 | 8718309825441 |