| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HALIDE METAL LAMP HQI-T 250/D 250W E40 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 20 lm |
| Kogupikkus | 226 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 46 mm |
| Valgusefektiivsus | 76 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 100-120 V |
| Värvustemperatuur | 5.5 K |
| Lambi võimsus | 250 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250959920133 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Keraamika |
| Vajalik on suletud valgusti | No |
| Valguse värvus | 955 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 16 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 275 kWh |