| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Haled95 MR16 AC/DC 12V 5W 2700K 230Lm 36Degr. Ra95 |
| Bränd | Civilight |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 48 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 6901029230512 |
| Kere värvus | Hall |
| Pinge liik | AC/DC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 5 kWh |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |